CENTRALA W POLICACH

ul. Piaskowa 101 pok. 210
w biurowcu SM ODRA
72-010 Police

Tel:91 3 180 180
Kom:503 147 653
Email: police@ekontekst.pl
Poniedziałek - Czwartek
10:00 - 17:00
Piątek 10:00 - 16:00

SZCZECIN LEWOBRZEŻE

al. Zołnierska 47 Wydział Ekonomiczny - teren ZUT
71-210 Szczecin

Kom:508 568 155
Kom:503 147 653
Email: uc@ekontekst.pl

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 15:30

SZCZECIN PRAWOBRZEŻE

ul. Struga 61 I piętro pok. 114
budynek C.Hartwig / obok salonu Opla
70-783 Szczecin

Tel: 91 464 34 59
Kom: 503 147 653
Email: struga@ekontekst.pl

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 15:30

BIURO W
GRYFINIE

ul. Szczecińska 19
w siedzibie Cechu Rzemiosł
74-100 Gryfino

Tel: 91 416 93 37
Kom: 503 147 653
Email: gryfino@ekontekst.pl
Poniedziałek, Czwartek
8:30 - 15:30
Piątek 8:30 - 15:00

BIURO W
CHOSZCZNIE

ul. Boh. Warszawy 15
w siedzibie
PSS Społem
73-200 Choszczno

Tel: 95 765 85 40
Kom: 503 147 563
Email: choszczno@ekontekst.pl

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 15:30

BIURO W STARGARDZIE

ul. I Brygady 35
pokój 407
w biurowcu ZNTK
73-110 Stargard Szczeciński

Tel: 91 834 01 84
Kom: 503 147 563
Email: stargard@ekontekst.pl

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 15:30

BIURO W GOLENIOWIE

ul. Konstytucji 3 Maja 31
nad salonem T-Mobile
72-100 Goleniów

Tel: 91 4 190 200
Kom: 668 21 11 01
Email: goleniow@ekontekst.pl
Poniedziałek - Piątek
9:00 - 16:30

BIURO W GRYFICACH

ul. Kościuszko 70B
w budynku dworca PKS Gryfice
72-300 Gryfice

Tel: 91 384 11 30
Kom: 503 147 653
Email: gryfice@ekontekst.pl
Poniedziałek - Piątek
10:00 - 17:00

INFORMACJE

ZDJĘCIA NASZYCH LOKALIZACJI

Biuro Tłumaczy Przysięgłych KONTEKST – CENTRALA w biurowcu SM ODRA
Biuro z al. Wojska Polskiego 12 zostało przeniesione na ul. Żołnierską 47
Biuro Prawobrzeże – budynek C. Hartwig, wejście główne na I piętro

CENTRALA POLICE

biurowiec SM ODRA

Biuro

Szczecin – Lewobrzeże

Biuro

Szczecin – Prawobrzeże

Biuro

w Gryfinie

Lewobrzeże wydział Ekonomiczny – teren ZUT
Prawobrzeże budynek C. Hartwig
Gryfino w siedzibie Cechu Rzemiosł
Choszczno w siedzibie PSS Społem
Stargard w biurowcu ZNTK
Goleniów nad salonem T-Mobile
Gryfice w budynku dworca PKS Gryfice

Biuro

w Choszcznie

Biuro

w Stargardzie

Biuro

w Goleniowie

Biuro

w Gryficach