CENTRALA
W POLICACH

w biurowcu SM ODRA
ul. Piaskowa 101 pok. 210
72-010 Police

Tel:91 3 180 180
Kom:503 147 653
Email: police@ekontekst.pl

Poniedziałek - Czwartek
10:00 - 17:00
Piątek 10:00 - 16:00

SZCZECIN
PRAWOBRZEŻE

w biurowcy C.Hartwig
ul. Struga 61 pok. 113
70-784 Szczecin

Tel.:91 464 34 59
Kom:503 147 653
Email: struga@ekontekst.pl

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 15:30

BIURO
W STARGARDZIE

w biurowcu ZNTK
ul. I Brygady 35, pok. 407
73-110 Stargard Szczeciński

Tel: 91 834 01 84
Kom: 503 147 563
Email: stargard@ekontekst.pl

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 15:00

BIURO
W GRYFINIE

w siedzibie Cechu Rzemiosł
ul. Szczecińska 19
74-100 Gryfino

Tel: 91 416 93 37
Kom: 503 147 653
Email: gryfino@ekontekst.pl

Poniedziałek, Czwartek
8:30 - 15:30
Piątek 8:00 - 15:00

BIURO
W CHOSZCZNIE

w siedzibie PSS Społem
ul. Boh. Warszawy 15
73-200 Choszczno

Tel: 95 765 85 40
Kom: 503 147 563
Email: choszczno@ekontekst.pl

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 15:00

BIURO
W GRYFICACH

w budynku dworca PKS Gryfice
ul. Kościuszko 70B
72-300 Gryfice

Tel: 91 384 11 30
Kom: 503 147 653
Email: gryfice@ekontekst.pl

Poniedziałek - Piątek
10:00 - 17:00

BIURO
W GOLENIOWIE

nad salonem T-Mobile
ul. Konstytucji 3 Maja 31
72-100 Goleniów

Tel: 91 4 190 200
Kom: 668 21 11 01
Email: goleniow@ekontekst.pl

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 16:30

INFORMACJE

ZDJĘCIA NASZYCH LOKALIZACJI

Lewobrzeże wydział Ekonomiczny – teren ZUT
Prawobrzeże budynek C. Hartwig
Gryfino w siedzibie Cechu Rzemiosł
Choszczno w siedzibie PSS Społem
Stargard w biurowcu ZNTK
Goleniów nad salonem T-Mobile
Gryfice w budynku dworca PKS Gryfice

CENTRALA POLICE

biurowiec SM ODRA

Biuro

Szczecin – Prawobrzeże

Biuro

w Goleniowie

Biuro

w Gryfinie

Biuro Tłumaczy Przysięgłych KONTEKST – CENTRALA w biurowcu SM ODRA
Biuro Tłumaczy Przysięgłych KONTEKST PRAWOBRZEŻE – budynek C. Hartwig, wejście główne na I piętro

Biuro

w Gryficach

Biuro

w Choszcznie

Biuro

w Stargardzie